Встановлення ключа dr.web на Android

0
329

Встановлення ключа dr.web на Android.

Щоб встановити файл ключа антивіруса Dr.WEB Security Space версії 8-10 на Android (а не вводити серійний номер) повинен стояти антивірус Dr.WEB з офіційного сайту Dr.WEB а не з Google Play (в ньому немає можливості вставити файловий ключ).

Тож розпочинаэмо:

1. Видалити антивірус Dr.WEB Security Space з Google Play.

2. Зайти в вашому пристрої в Установки -> Безпека  в Пункті Адміністрування пристрою – Невідомі джерела, дозволити встановлення програм з невідомих джерел.

3. Завантажити з офіційного сайту Dr.WEB (файл з роширенням *apk). Пряме посилання на завантаження файлу тут або з цієї сторінки http://download.drweb.ru/android

4. Встановіть додаток на пристрій і запустіть його, після чого зверніть або закрийте.

5. Завантажте файловий ключ на пристрій в папку “android/data/com.drweb/files“. В залежності від того чи є карта пам’яті чи ні, шлях може мати вигляд “/storage/sdcard0/Android/data/com.drweb/files” або “/sdcard0/Android/data/com.drweb/files“.

6. Запустіть Dr.WEB і виберіть Активувати ліцензію, якщо ключ дійсний і лежить в потрібній папці, антивірус прийме його.

7. Якщо ви вирішили оновити ліцензію, завантажте ключовий файл в папку android/data/com.drweb/files (дивись пункт 5),  перейдіть в меню Dr.WEB і оберіть пункт Про програму і в самому низу буде кнопка ОНОВИТИ ЛІЦЕНЗІЮ. Оберіть Активувати ліцензію -> Копіювати з файла.

Готово.

Як отримати ключовий файл?

Його можна скопіювати з стаціонарного комп’ютера, ящо в Вас активована ліцензія за адресою C:\Program Files\DrWeb\ файл має розширення *.key

Як отримати файл ліцензії на три місяця?

Прочитати цю статтю

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here